Rohelisem Polvamaa

Ööbi soodsalt Lokko talu saunamajas!

Lokko talus sai värskelt valmis sauna teine korrus, kus ühes ruumis on kokku viis eraldi voodit. Toas on olemas elekter ning ööbimise hinna sees on ka voodipesu koos teki ja padjaga ning saunalina. Saunamajas ööbides saab kasutada välikäimlat.

Saunamajja on mugav tulla oma pundiga, teha meiega üks aktiivne matk ning pärast premeerida end sauna ja maitsva söögiga ning ööbida loodusele lähedal.

Saunamaja asub vahetult tiigi kaldal. Otse saunalavalt tulles, saab sauna sillalt mugavalt ja turvaliselt vette hüpata. Meie Soome saun on maheda leiliga. Pesta saab saunas vanade eestlaste kombel kopsiku ja kausiga, segades ise kuuma ja külma vee kausis kokku. Sauna eesruumi mahub mugavalt 6-8 inimest ja lavale kuni 6 inimest.

Koos peamajaga on Lokko talus nüüd majutuskohti kokku 23, millele lisandub telkimisvõimalus.

Saunamaja majutuse hind on 20 eurot inimese kohta. Sauna esimese tunni hind on 50 eurot ja iga järgnev tund maksab juurde 25 eurot. Kogu saunamaja hind on 270 eurot ööpäeva kohta.

Vali Lokko loodusmatkade matkavalikust sobiv tegevus ja puhka pärast meie juures! Võta ühendust +372 512 5276 või saada kiri info@lokko.ee.