Rohelisem Polvamaa
Meiega ei eksi!

Jalgrattamatkad

Tule ja avasta Eestimaa loodust!

Jalgrattamatkad

Jalgrattamatkad toimuvad Lõuna-Eesti radadel ning on erinevate pikkuste ja raskusastmetega. Pakume teile matku paaritunnistest retkedest mitmepäevaste seiklusteni.

Jalgrattamatkadeks on meil maastikurattad, millega saad sõita nii kruusa- kui metsateedel, jõuda sinna, kuhu jalgsi on liiga pikka maa ja sinna, kuhu autoga ei pääse. Just rattaga on võimalik lühema ajaga läbida võimalikult suur ala samas kuuldes looduse hääli ja tundes kõiki neid lõhnu, mida loodus meile pakub.

Teie kasutuses on meil 18 mugavat maastikuratast nii täiskasvanutele kui lastele. Kõige väiksematele pereliikmetele on meil olemas lastetoolid. Rattad on varustatud porilaudade ja mugava laiema sadulaga.

Meil on põnev ja vaheldusrikas matkamarsruut, mis on jõukohane kõigile, kes jalgrattaga sõitmist naudivad. Selle 35 km raja võivad kogenud sõitjad läbida ühe päevaga, kuid rahulikku kulgemist armastavatele matkasellidele teeme sellest peatustega kahepäevase loodusmatka koos toitlustuse, sauna ja ööbimisega.

Kiiver pähe ja matkale – jalgrattasõit ei unune iial.

Uus rattarada, mis lookleb ilusate aasade, metsade ja põldude vahel.. Tegemist on ringmarsruudiga ja algab ning lõpeb Lokko talus. Rada on keskmise raskusastmega, valdavalt kruusa- ja metsateedel, 14 km pikk ja puhast sõiduaega umbes 1,5 tundi. See on põnev rada, mis läbib ehedaid talumaastikke, Akste sipelgariiki ja Ahja jõge. Samas võimetekohane kõigile, sest saame ka peatusi teha ja võtta vaatamiseks-kuulamiseks aega.

14 km

keskmine

1,5-2 tundi

25€/inimene

6-15 inimest

Korraldame autode transpordi ühest punktist teise!

Saab ka tellida toitlustust, sauna ning majutust.

Ei tea, millist matka valida? Võta ühendust +372 512 5276 või info@lokko.ee