Rohelisem Polvamaa
Meiega ei eksi!

Majutus

Broneeri matk koos majutusega

Puhkemaja

Meie puhkemaja asub Põlvamaal, Mustakurmu külas, meilt Tartusse on 35 km ja Põlvasse 25 km. Siin lähedal asuvad mitmed tuntud looduslikud vaatamisväärsused ja matkarajad. 

Kutsume oma puhkemaja ise pigem matkamajaks, sest eelkõige on siia oodatud aktiivse puhkuse nautlejad, kes meie matkavalikust endale midagi meelepärast on leidnud. Samuti väärtustame säästvat rohelist mõtteviisi ning seetõttu pelgalt pidudeks me oma puhkemaja välja ei rendi. Küll on aga oodatud kõik looduse- ja matkahuvilised ning rahulikku puhkust väärtustavad seltskonnad ja pered. Lemmikloomad tuleb paraku koju jätta.

Puhkemaja on avatud 01. mai-30. september. Puhkemaja on lihtsa sisustusega, kuid kõik põhiline on meil olemas. Majas on 6 tuba, kus kokku 18 magamiskohta. Võimalus juurde panna kaks lisavoodit. Reeglina rendime välja terve puhkemaja, aga nädala sees on võimalik teha väiksematele seltskondadele erandeid.

I korrus:

Tuba 1: 4 üheinimese voodit, WC ja dušš 

Tuba 2: 4 üheinimese voodit, WC ja dušš 

II korrus:

Tuba 3: 1 kaheinimese voodi

Tuba 4: 1 kaheinimese voodi

Tuba 5: 2 üheinimese voodit

Tuba 6: 1 kaheinimese voodi + 2 üheinimese voodit

WC ja dušš koridoris ühine.

Esimese korruse tubadest pääseb otse terrassile. Esimesel korrusel on ka ühine kaminaruum, kus olemas kööginurk külmkapi, pliidi ja toidunõudega. Hommikusööki saab tellida, kuid ka ise valmistada. Puhkemajas on olemas voodipesu ja saunalinad.

Puhkemaja ees on tiigivaatega terrass, mis on avatud nii hommiku- kui õhtupäikesele. Tiigi kaldal asub Soome saun, kus on mõnus mahe leil ja hea matkapäevast keha lõõgastada. Saunalavalt saab kohe sillale ja sealt karastavasse tiiki hüpata. 

Territooriumil on puhkajate kasutuses veel grillmaja-väliköök, kus suveõhtutel mõnus istuda ja kas grillida ise või nautida meie poolt pakutavat õhtusööki. Samuti on olemas lõkkeplats ja välikäimla. Lastele on väike mänguväljak, kus väike liumägi ja kiik.

Oleme oma tegevustes keskkonnahoidlikud ja tänu selle pälvisime märgi Rohelisem Põlvamaa. Loe lähemalt Rohelisem Põlvamaa lehelt.

Öörahu argipäeviti 23.00-7.00, nädalavahetusel 00.00-7.00.

Hind: 600 €

Hommikusöök: 8 €/inimene

Rendi puhkemaja
Lokko puhkemaja