Rohelisem Polvamaa
Meiega ei eksi!

Räätsamatkad

Tule ja avasta Eestimaa loodust!
raatsamatkad

Räätsamatkad

Räätsamatk annab võimaluse avastada soiseid kohti, kuhu laudtee ei vii ja kuhu on raskem pääseda. Räätsad abistavad liikumist pehmemal pinnasel, nendega käimine on jõukohane kõikidele ega eelda varasemat kogemust. Raba on igal aastaajal erinev ja räätsadega saab seigelda nii suvisel kui ka talvisel ajal, nii päeval kui ka pimedas.

Suvel kutsub raba külla oma murakate ja puhta sooja veega laugastega, sügisesest värvilisest rabast saab põske pista jõhvikaid, talvel näeb eri loomade jälgi ning kevadel meelitab raba oma lõhnadega. Retke veab eest professionaalne matkajuht, kes tutvustab retkel taimi, loomi ning räägib lähemalt soode ja rabade kohta. Matka pikkuse ja marsruudi paneme paika kokkuleppel. Retked kulgevad Valgesoo, Meenikunno ja Meelva rabades.

Soovitatav grupi suurus on kuni 30 inimest. Räätsamatkad sobivad alates 12 eluaastast. Selga tuleb valida ilmale vastav kihiline riietus. Räätsamatkale tulles on oluline kanda kinniseid madalaid saapaid või kummikuid, millele saaks räätsasid kinnitada. Matkale on võimalik ette tellida ka toitlustust. Lisaks saame pakkuda pärast matka saunateenust ja majutust.

Matka kestvus: 2-3 tundi

Matka pikkus: 5-8 km

Raskusaste: kerge

Hind: 25 €/inimene

Grupi suurus: 6-30

Korraldame autode transpordi ühest punktist teise!

Saab ka tellida toitlustust, sauna ning majutust.

Ei tea, millist matka valida? Võta ühendust +372 56060607 või info@lokko.ee

raatsamatkad