Rohelisem Polvamaa
Meiega ei eksi!

Meist

Lokko talu loodusmatkad, kanuumatkad Ahja ja Võhandu jõel.
Kanuumatk Ahja jõel
Lokko matkad

Meist

Lokko loodusmatkad pühendavad Teile personaalset tähelepanu ja pakuvad kvaliteetseid teenuseid. Pakume matkamiseks kaasaegset varustust, majutuseks looduslähedust, enda värskendamiseks sauna ja tiiki ning kõhutäiteks kodumaist toitu. Te ei pea muretsema – hoolitseme Teie sündmuse ladusa korralduse eest algusest lõpuni ja pakume terviklahendust. 

Soovid koos kolleegidega ettevõtte suvepäevadel kanuumatka, tähistada oma sünnipäeva vahva jalgsimatka ja metsarestoraniga, seigelda sõpradega jõel SUP-laudadega, tulla klassiga rappa teadmisterohkele räätsamatkale või talvel sõita perega tõukekelkudel ja pidada piknikku – oled igal juhul oodatud! Meie rikkalikust matkavalikust leiab igaüks endale sobiva.

Meie matkad toimuvad Lõuna-Eesti jõgedel, metsades, rabades. Lokko puhkemaja asub Lõuna-Eestis Põlvamaa kauni looduse keskel Mustakurmu külas, Tartu jääb meist 35 km ja Põlva 25 km kaugusele.

Meie matkajuhid täiendavad end pidevalt ja hoiavad end valdkonna arengutega kursis. Oleme rõõmsameelsed loodushuvilised ning meie matkakorraldus on läbimõeldud ja sujuv.

Oleme oma tegevustes keskkonnahoidlikud ja tänu sellele pälvisime märgi Rohelisem Põlvamaa

Loodame, et meilt lahkudes olete õnnelik, rahulolev ja “puhkamisest väsinud”! – olete oodatud!

Lokko talu loodusmatkad, kanuumatkad Ahja ja Võhandu jõel.
Kanuumatk Ahja jõel
Lokko matkad

Meeskond

Lokko loodusmatkad avatar

Sten

Matkajuht